600true dots bottomright 100true false 800none
    Slide3
    Slide2
    Slide3

Κακή μέρα για τους Τράχωνες.  Σε ένα παιχνίδι, που δημιούργησαν αρκετές καλές φάσεις αλλά και αμύνθηκαν σωστά, ο αντίπαλος τους τιμώρησε σε κάθε λάθος που έγινε.

Γκολ με το καλημέρα για τον Πανιώνιο, ο οποίος σκόραρε ξανά δέκα λεπτά αργότερα. Λίγο πριν το τέλος του ημιχρόνου, ο Πάτσης , με ωραίο σουτ στην κίνηση μείωσε δίνοντας ελπίδες. Οι ελπίδες όμως έσβησαν, μετά το τρίτο γκολ που δέχθηκαν στο δεύτερο ημίχρονο και ενώ είχαν προηγηθεί καλές ευκαιρίες για την ισοφάριση. Το τέταρτο γκολ ήρθε λίγα λεπτά αργότερα βάζοντας ταφόπλακα στους γηπεδούχους. Ο Κοκκινόπουλος έχασε μεγάλη ευκαιρία προς το τέλος να μειώσει.

MVP: Σκούρτης

ΑΟΤ ΑΛΙΜΟΥ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Κ.):

ΚΟΝΤΟΛΕΩΝ, ΜΠΑΦΙΤΗΣ, ΦΕΙΖΟΥΛΑ, ΓΕΡΟΝΤΑΤΗΣ, ΒΑΣΤΑΡΔΗΣ, ΠΟΘΑΚΟΣ, ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ, ΣΚΟΥΡΤΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΗΔΟΝΑΚΗΣ, ΠΑΤΣΗΣ, ΜΠΑΚΑΛΙΑΝΟΣ, ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΛΤΟΥΒΑΣ, ΤΕΡΖΑΚΗΣ, ΤΡΙΑΝΤΟΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΤΡΑΦΑΛΗΣ, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

The post Α.Ο.Τ. Αλίμου – Πανιώνιος 1 – 4 (Παιδικό 2) appeared first on trahones-news.gr.

Πηγή: trahones-news.gr