600true dots bottomright 100true false 800none
    Slide3
    Slide2
    Slide3

Συνεχίζοντας τη δύσκολη πορεία του στα play off το Junior 2 ηττήθηκε 4-1 από τον Ολυμπιακό Αιγάλεω.

Η ομάδα του Αιγάλεω ευτύχησε να προηγηθεί στο ημίχρονο με 3-02, ένα σκορ πλασματικό, αφού τα δύο πρώτα γκολ σημειώθηκαν από αμφισβητούμενες φάσεις.

Στο δεύτερο ημίχρονο, το παιχνίδι ήταν μοιρασμένο και οι δυο ομάδες πέτυχαν από ένα γκολ. Το 4-0 πραγματοποιήθηκε με πέναλτι στα πρώτα λεπτά του β” ημιχρόνου και μείωσε ο Μπράτσης μετά από φάουλ του Σίμα και σθεναρή απόκρουση του τερματοφύλακα.

Αξίζει να σημειωθεί, ότι διαιτητής έπαιξε ο β” προπονητής της ομάδας του Αιγάλεω.

ΑΟΤ ΑΛΙΜΟΥ (ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΝΤ.):

ΖΩΓΑΣ, ΦΑΛΙΔΑΣ, ΓΕΡΟΥΛΑΚΗΣ, ΣΙΜΑΣ, ΜΠΡΑΤΣΗΣ, ΣΟΥΤΖΙΔΗΣ, ΣΑΡΔΗΣ, ΚΑΡΚΑΣΙΝΑΣ, ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ, ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ, ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ,  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΕΡΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΣ, ΔΑΡΑΣ, ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ

The post ΟΣΦΠ Αιγάλεω – ΑΟΤ Αλίμου 4 – 1 (Junior 2) appeared first on trahones-news.gr.

Πηγή: trahones-news.gr