600true dots bottomright 100true false 800none
    Slide3
    Slide2
    Slide3

Το παιχνίδι ξεκίνησε ισορροπημένα για τις δύο ομάδες . Η ομάδα της νέας Σμύρνης προηγήθηκε στο εικοστό λεπτό με τους Τράχωνες να ισοφαρίζουν μέσα σε λίγα λεπτά με εκτέλεση φάουλ από τον Διονύση Πατση.

Ακριβώς πριν το τέλος του πρώτου μέρους ο Πανιώνιος εκμεταλλεύτηκε  λάθος στην άμυνα για το δύο ένα.Οι τράχωνες μπήκαν δυνατά στο δεύτερο και έφτασαν στην ισοφάριση με σουτ απο τον κοκκινόπουλο.Στην συνέχεια έχασαν αρκετές ευκαιρίες για την ανατροπή και τιμωρήθηκαν εκ νέου απο τον Πανιώνιο με γκόλ απο αντεπίθεση.Χωρίς ψυχική αντοχή για εκ νέου ισοφάριση κατέβασαν τους διακόπτες με το σκόρ να σταματάει στο πέντε δύο.

ΑΟΤ Αλίμου: (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ), Αλντουβας, Γεροντατης, Πατσης Νικ., Πατσης Διο. (Γκολ  MVP), Κουράτορας, Ευσταθιάδης, Βασταρδής, Τριάντος, Ποθάκος, Σκούρτης, Καραγιαννόπουλος, Κοκκινόπουλος (Γκολ), Τερζάκης, Κοντολέον

The post Πανιώνιος – ΑΟΤ Αλίμου: 5-2 (Παιδικό 2) appeared first on trahones-news.gr.

Πηγή: trahones-news.gr