600true dots bottomright 100true false 800none
    Slide3
    Slide2
    Slide3

2η σερί νίκη για το εφηβικό μας  επί της ΔΑΦΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ  με 1-0.Η αμυντική μας λειτουργία ειδικά στο πρώτο ημίχρονο ήταν υποδειγματική, κρατήσαμε το μηδέν και καταφέραμε στο τελευαταίο λεπτό του πρώτου ημιχρόνου να προηγηθούμε με πλασέ του ΚΥΡΙΑΖΗ μετά από μεγάλη βαθιά μπαλιά (ασίστ) του Ξεζωνάκη.

Στο δεύτερο ημίχρονο είχαμε κάποια σουτ που πήγαν είτε πάνω στον τ/φ είτε εκτός εστίας αλλά αμυντικά δεν απειληθήκαμε.

ΣΥΝΘΕΣΗ: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ (40′ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ),  ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΛΑΝΟΣ (52′ ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΗΣ),ΣΑΚΟ, ΤΑΓΚΑΛΟΣ, ΞΕΖΩΝΑΚΗΣ, ΚΥΡΙΑΖΗΣ (66′ ΤΖΑΝΙΜΗΣ), ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ,ΠΕΛΕΚΑΣΗΣ (59′ ΑΡΦΑΝΗΣ),ΖΑΠΑΝΤΗΣ,ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (66′ ΚΑΚΚΑΒΑΣ).

The post ΑΟΤ Αλίμου – Δάφνη Αθηνών: 1-0 (εφηβικό 1) appeared first on trahones-news.gr.

Πηγή: trahones-news.gr