600true dots bottomright 100true false 800none
    Slide3
    Slide2
    Slide3

Ανοιχτές υποχρεώσεις άφησαν ο Α.Ο.Τ. Αλίμου με την Δάφνη Παλαιού Φαλήρου μένοντας μετά από καλή εμφάνιση στο 1-1.

Η Δάφνη προηγήθηκε στα μισά του 1ου ημιχρόνου από ολιγωρία της άμυνας του Αλίμου, ενώ το παιχνίδι ήταν ισορροπημένο. Οι Τράχωνες ευτύχησαν να ισοφαρίσουν στο τελευταίο λεπτό του 1ου μέρος, μετά από εμπνευσμένη μπαλιά του Μποσίνη στον Τσιουρή, ο οποίος με ατομική ενέργεια και διαγώνιο σουτ από την μεγάλη περιοχή έκανε το 1-1. Στο 2ο ημίχρονο η ομάδα του Αλίμου έχασε τρεις κλασσικές ευκαιρίες για να κερδίσει το παιχνίδι.
ΑΟΤ ΑΛΙΜΟΥ (ΛΕΥΚΙΔΗΣ):

ΚΑΜΖΟΛΑΣ, ΠΡΙΦΤΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ, ΜΠΑΡΚΟΝΙΚΟΣ, ΣΑΡΔΗΣ, ΜΠΟΣΙΝΗΣ, ΤΑΦΑ, ΜΙΧΑΣ, ΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ, ΤΣΙΟΥΡΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ, ΝΙΡΟΣ, ΣΟΝΤΗΣ, ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ.

The post Α.Ο.Τ. Αλίμου – Δάφνη Π. Φαλήρου 1 – 1 (Παμπαιδικό 2) appeared first on trahones-news.gr.

Πηγή: trahones-news.gr