600true dots bottomright 100true false 800none
    Slide3
    Slide2
    Slide3

Ένα ημίχρονο και…κάτι άντεξε η ομάδα των Pre-Junior 2.  Στο 1ο ημίχρονο άντεξε στην πίεση και κράτησε σχετικά εύκολα το σκορ σε χαμηλό επίπεδο. Η ομάδα του Υμηττού προηγήθηκε μετά από αδράνεια στην άμυνα κάνοντας το 1-0 στη λήξη του ημιχρόνου.

Με την έναρξη του 2ου ημιχρόνου η ομάδα μας πίεσε σωστά στο κέντρο, ο Γρηγοράκης έκανε ωραία προσπάθεια και πάσα στον Ευσταθιάδη που με ωραίο πλασέ έκανε το 1-1. Στη συνεχεια η ομάδα μας άντεξε για ακόμα 4-5 λεπτά όπου και έγινε το 1-2. Από εκεί και πέρα χάθηκε η αυτοπεποίθηση μας και δεχτήκαμε 3 εύκολα γκολ.

ΑΟΤ ΑΛΙΜΟΥ (ΠΑΡΟΥΣΗΣ ΣΤΡ.):

ΚΕΡΚΕΖΟΣ, ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ, ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Β, ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ, ΤΖΕΛΑΤΗΣ, ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ, ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΓΕΡΑΛΗΣ, ΜΙΧΑΣ, ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ, ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ

The post Α.Ο.Τ. Αλίμου – Ολυμπιάδα Υμηττού 1 – 5 (Pre-Junior 2) appeared first on trahones-news.gr.

Πηγή: trahones-news.gr