600true dots bottomright 100true false 800none
    Slide3
    Slide2
    Slide3

Το καταστροφικό πρώτο ημίχρονο πλήρωσε η ομάδα του Παμπαιδικού των Τραχώνων και ηττήθηκε για πρώτη φορά φέτος από τη Δάφνη Π.Φαλήρου για το πρωτάθλημα της Ε.Π.Σ.Αθηνών.

Το πολύ άσχημο ξεκίνημα, οι πολλές χαμένες ευκαιρίες αλλά και τα εύκολα γκολ που δέχθηκε ήταν τα σημεία κλειδιά για την ομάδα του Αλίμου και το άσχημο αποτέλεσμα.

Τα τρία γκολ πριν την ανάπαυλα του ημιχρόνου για τη Δάφνη δυσκόλεψαν αρκετά τα πράγματα και παρά την αφύπνιση και την κατακόρυφη άνοδο της απόδοσης στο δεύτερο ημίχρονο η διαφορά δεν μπόρεσε να μειωθεί. Ο Ζαρμακούπης κάνει το 1 – 3 πριν τελειώσει το ημίχρονο και στην επανέναρξη χάνεται η μια ευκαιρία μετά την άλλη. Ο αντίπαλος δεν απειλεί αλλά διευρύνει το σκορ από μια στημένη φάση στερώντας από τους γηπεδούχους κάθε προσδοκία για ανατροπή.

Α.Ο.Τ. ΑΛΙΜΟΥ (ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΣΤ.):

ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ, ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ, ΖΑΧΟΣ, ΔΟΥΡΑΝΟΣ, ΤΣΙΛΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ, ΜΑΚΡΗΣ, ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΤΣΑΝΟΛΙ, ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ, ΡΕΣΟΥΛΗΣ, ΑΥΓΕΡΗΣ, ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ

.

The post A.Ο.Τ. Αλίμου – Δάφνη Π. Φαλήρου 1 – 4 (Παμπαιδικό 1 – ΕΠΣΑ) appeared first on trahones-news.gr.

Πηγή: trahones-news.gr