600true dots bottomright 100true false 800none
    Slide3
    Slide2
    Slide3

Α” ημίχρονο : προηγηθηκαμε με 2 γκολ του Παπαδακη περίπου στα μισά του ημιχρόνου ενώ ο Ζωγας έπιασε και πέναλτι κρατώντας το 0 στην άμυνα.

Β” ημίχρονο : στο δεύτερο ημίχρονο ο Μιχαηλίδης έκανε το 3-0 και το παιχνίδι ολοκληρώθηκε με 2 γκολ του Τοποβιτη για το τελικό 5-0

ΑΟΤ Αλίμου: (ΠΑΡΟΥΣΗΣ), Ζώγας, Γεωργαντζής, Μιχαηλίδης, Λιοπύρης, Χρυσοχοίδης, Γρηγοράκης, Τοποβίτη, Αναγνωστόπουλος, Χριστακόπουλος, Αθανασάκης, Παπαδάκης

The post ΑΟΤ Αλίμου – Φωστήρας Ηλιούπολης: 5-0 (PreJunior) appeared first on trahones-news.gr.

Πηγή: trahones-news.gr