Slide3
    Slide2
    Slide3
Α.Ο.Τ. Αλίμου – Μικρασιατικός  3 – 0 (Παμπαιδικό 1 – ΕΠΣΑ)

Μια σπουδαία νίκη συνοδευόμενη από μια πολύ καλή εμφάνιση πραγματοποίησε το Παμπαιδικό των Τραχώνων για το πρωτάθλημα της Ε.Π.Σ.Α.

Με σοβαρότητα και πολύ όμορφο ποδόσφαιρο ξεκίνησε το πρώτο ημίχρονο ο Άλιμος και οι ευκαιρίες για να ανοίξει το σκορ διαδέχονταν η μία την άλλη.

Το γόρδιο δεσμό έλυσε με κεφαλιά ο Αυγέρης ύστερα από κόρνερ που εκτέλεσε ο Δάρας, ενώ το δεύτερο τέρμα πραγματοποιήθηκε με το Δάρα για ακόμα μια φορά να εκτελεί κόρνερ – ασίστ και τον Παπαγιάννη να σουτάρει με το αριστερό στην κίνηση.

Το δεύτερο ημίχρονο είχε διαδικαστικό χαραχτήρα αφού τα παιδιά των Τραχώνων συνέχισαν να έχουν την υπεροχή και να διευρύνουν το σκορ με πολύ ωραίο πλασέ του Τσιουρή.

ΑΟΤ ΑΛΙΜΟΥ (ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ):

ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ, ΔΑΡΑΣ, ΔΟΥΡΑΝΟΣ, ΑΥΓΕΡΗΣ, ΤΣΙΛΗΣ, ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ, ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ, ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΡΕΣΟΥΛΗΣ,ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ, ΠΕΤΡΟΝΙΚΟΛΟΣ, ΜΑΚΡΗΣ, ΚΑΤΣΑΝΟΛΗ, ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΙΟΥΡΗΣ, ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ

The post Α.Ο.Τ. Αλίμου – Μικρασιατικός 3 – 0 (Παμπαιδικό 1 – ΕΠΣΑ) appeared first on trahones-news.gr.

Πηγή: trahones-news.gr