600true dots bottomright 100true false 800none
    Slide3
    Slide2
    Slide3

Την ήττα με 4-3 γνώρισε η ομάδα μας. Παρόλα αυτά έκανε μια από τις καλύτερες εμφανίσεις της απέναντι στον πρωτοπόρο του ομίλου.

Τα παιδιά πήραν ώθηση από τον πολύ καλό Τοποβίτη και πραγματοποίησαν πολύ καλή εμφάνιση!! Το σκορ άνοιξε ο Τοποβίτη με ωραία ατομική ενέργεια και σουτ αλλά μετά από 2 τυχερά γκολ της αντίπαλης ομάδας βρεθήκαμε να χάνουμε με 2-1. Πριν τη λήξη του ημιχρόνου ο Τοποβιτη πέτυχε το 2-2 με ένα εξαιρετικό σουτ από το κέντρο του γηπέδου, ένα γκολ που χειροκροτήθηκε από όλους όσους παρακολουθούσαν το παιχνίδι.

Το 2ο ημίχρονο συνέχισε να είναι μοιρασμένο αλλά βρεθήκαμε πίσω στο σκορ μετά από 2 αντεπιθέσεις με 4-2. Τα παιδιά όμως συνέχισαν στον ίδιο ρυθμό και με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Τοποβιτη διαμορφώθηκε το τελικό 4-3.

Α.Ο.Τ. ΑΛΙΜΟΥ (ΠΑΡΟΥΣΗΣ ΣΤΡ.):

ΜΙΧΑΣ, ΜΟΝΟΓΥΙΟΣ, ΒΙΔΑΛΗΣ, ΒΡΕΤΤΑΚΟΣ, ΒΕΖΥΡΗΣ, ΞΕΝΟΣ , ΧΡΗΣΤΟΥ, ΒΑΛΒΗΣ, ΤΟΠΟΒΙΤΗ, ΜΗΤΡΟΥ, ΜΕΡΔΗΣ, ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΜΑΝΕΤΟΣ

The post Couros – Α.Ο.Τ. Αλίμου 4 – 3 (Pre-Junior 5) appeared first on trahones-news.gr.

Πηγή: trahones-news.gr