600true dots bottomright 100true false 800none
    Slide3
    Slide2
    Slide3

Μεγάλη εμφάνιση, πολύ καλή απόδοση και ισοπαλία του Παμπαιδικού 3 με την αντίστοιχη ομάδα του Ολυμπιακού Αλίμου.

Προηγηθήκαμε με προβολή του Ρούσου μετά από σέντρα-ασίστ του Χαντζάρα Π.. Ειδικά στο πρώτο ημίχρονο ήμασταν ανώτεροι από τον αντίπαλο αλλά στην επανάληψη 6′ λεπτά πριν το τέλος δεχθήκαμε την ισοφάριση.
ΑΟΤ ΑΛΙΜΟΥ (ΣΧΙΖΑΣ Ν.):

ΒΑΣΤΑΡΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ, ΝΙΚΑΣ,ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ, ΓΕΡΟΥΚΗΣ, ΤΣΙΝΚΟ, ΣΠΑΧΟΣ, ΣΥΜΕΩΝΟΓΛΟΥ,ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ Π,ΡΟΥΣΟΥ, ΚΑΛΙΑΜΠΕΤΣΟΣ, ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ Γ, ΚΑΛΑΜΒΟΚΗΣ, ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ

The post Ο.Σ.Φ.Π. Αλίμου – Α.Ο.Τ. Αλίμου 1 – 1 (Παμπαιδικό 3) appeared first on trahones-news.gr.

Πηγή: trahones-news.gr