Slide3
    Slide2
    Slide3

Όταν παίζεις με αντίπαλο που είναι πρώτος στον όμιλο, τα λάθη δεν συγχωρούνται.

Στο πρώτο ημίχρονο η Ραφήνα έχοντας και τον αέρα σύμμαχό της, μας πίεσε γρήγορα και δεχτήκαμε δύο γκολ από  στημένες φάσεις από κόρνερ και φάουλ.

Στο δεύτερο ημίχρονο μπήκαμε καλύτερα, πιέσαμε, χάσαμε ευκαιρίες αλλά το γκολ το έβαλε ο αντίπαλος σε μία αντεπίθεση. Μετά το τρίτο γκολ πέσαμε, και μοιραία ήρθαν άλλα δυο γκολ.

Μπορούσαμε να παίξουμε καλύτερα αλλά οι πασχαλινές διακοπές μας επηρέασαν.

ΑΟΤ   ΑΛΙΜΟΥ  (ΚΟΥΚΟΒΙΝΗΣ  Ι):

ΙΓΓΛΕΖΑΚΗΣ, ΔΑΜΙΓΟΣ, ΦΟΥΡΝΟΓΕΡΑΚΗΣ, ΤΣΙΠΑΣ, ΑΝΤΥΠΑΣ, ΤΑΦΑ, ΠΕΤΖΜΑΤΖΟΓΛΟΥ, ΔΗΜΟΣ, ΚΑΚΑΒΑΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΤΙ, ΜΙΓΚΡΑΝΟΒ, ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ, ΣΕΝΕΒΙΡΑΝΤΕ

The post Ραφήνα – Α.Ο.Τ. Αλίμου 5 – 0 (Εφηβικό 2) appeared first on trahones-news.gr.

Πηγή: trahones-news.gr