Slide3
    Slide2
    Slide3

Καλή αρχή, κακό τέλος….

Τίποτα δεν έδειχνε ότι το σκορ θα κατέληγε 7-3 υπέρ της ΑΕΚ FUTSAL στον κυριακάτικο αγώνα των Pre-Junior 3.

Η ομάδα μας μπήκε δυνατά στο παιχνίδι και προηγήθηκε με 2-0 μετά από ωραίες προσπάθειες. Το πρώτο γκολ πέτυχε από κοντά ο Κουτσοδόντης κι το δεύτερο ο Βάγγος Ανδ. Στη συνέχεια μετά από δικά μας αμυντικά λάθη, η ΑΕΚ ισοφάρισε και στο τέλος του ημιχρόνου προηγήθηκε με 3-2. Το δεύτερο ημίχρονο ήταν ένας «άλλος» αγώνας αφού δεν καταφέραμε ποτέ να μπούμε στο παιχνίδι. Η ΑΕΚ πίεσε και προηγήθηκε με 5-2. Στη συνέχεια ο Βάγγος Ανδ. με πολύ ωραία (απ’ευθείας) εκτέλεση φάουλ έκανε το 5-3. Ούτε σε αυτό το σημείο μπορέσαμε να ξαναμπούμε στο παιχνίδι και η ΑΕΚ κατάφερε να σκοράρει άλλα 2 γκολ.

A.O.T. ΑΛΙΜΟΥ (ΠΡΟΚΟΠΗ):

ΒΑΓΓΟΣ ΣΠ, ΝΤΑΛΛΑΣ, ΚΑΛΑΝΤΙΔΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ, ΚΟΥΒΑΡΗΣ, ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΔΟΥΡΟΣ, ΣΤΑΥΡΟΥ, ΛΙΒΑΝΟΣ, ΒΑΓΓΟΣ ΑΡ, ΒΑΓΓΟΣ ΑΝΔΡ.

The post AEK Futsal – Α.Ο.Τ. Αλίμου 7 – 3 (Pre-Junior 3) appeared first on trahones-news.gr.

Πηγή: trahones-news.gr