Slide3
    Slide2
    Slide3

Συνέχεια στις καλές εμφανίσεις, αλλά όχι και στις νίκες για τα junior  των Τραχώνων.

Παρά το εξαιρετικό πρώτο ημίχρονο και την ανατροπή του score από 0-1  σε 2-1 με δύο γκολ του Παπαχριστοφόρου, οι μικροί του Αλίμου δεν κατάφεραν να πάρουν τη νίκη και ηττήθηκαν με 2-3 από την ομάδα του Π.Φαλήρου. Δύο άτυχες στιγμές στο δεύτερο ημίχρονο έδωσαν την ευκαιρία στον αντίπαλο να ισοφαρίσει και να προηγηθεί. Οι μπλε προσπάθησαν μέχρι το τελευταίο λεπτό για την ισοφάριση πραγματοποιώντας πολλές ευκαιρίες στην αντίπαλη εστία αλλά μη καταφέρνοντας να τις μετουσιώσουν σε γκολ.

ΑΟΤ ΑΛΙΜΟΥ (ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΣΤ.):

ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ, ΜΠΑΝΑΚΟΣ, ΜΠΡΑΤΙΜΟΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ, ΜΟΝΟΓΥΙΟΣ, ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ, ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ, ΤΟΛΗΣ, ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ, ΚΟΣΜΑΣ, ΜΑΝΙΑΤΗΣ Μ, ΜΑΝΙΑΤΗΣ Α., ΜΑΝΙΑΤΗΣ Α., ΤΟΛΗΣ, ΤΡΙΠΑΡΟΛΗΣ, ΤΣΙΑΔΗΣ, ΖΑΡΛΑΣ, ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ.

The post Α.Ο.Τ. ΑΛΙΜΟΥ – Π. Φάληρο 2 – 3 (Junior 4) appeared first on trahones-news.gr.

Πηγή: trahones-news.gr